مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

شرکت ماسل مدز یکی از شرکت های تولیدات مکمل بدنسازی که خواهان خیلی زیادی  در تمام دنیا دارد و جزو ۳ شرکت برتر دنیا هست

شرکت ماسل مدز آمریکا در سال 2008 توسط Gerard Dente در نیوجرسی بنانهاده شد. وی یکی از مشهورترین قهرمانان بدن‌سازی در سطح ملی و تدوین‌کننده‌ی برترِ فرمول‌های مکمل‌های غذایی صنعتی بود.
دانشمندان MuscleMeds با بهره‌گیری از پژوهش‌های پیشگام و نوآوری‌های واقعی محصولات جدید و اختصاصی را برای بهبود عملکرد ورزشکاران به بازار جهانی ارائه دادند . شرکت ماسل مدز به خاطر نوآوری‌ها و فرمولاسیون جدیدش از بقیه شرکت‌ها متمایز است . برند معتبر ماسل مدز برخی از شگفت‌انگیزترین محصولات را در صنعتِ تولید مکمل های بدنسازی و غذایی برای اولین بار ارائه داده است .
ماسل مدز ( MuscleMeds ) بدنسازان ، وزنه‌برداران و ورزشکاران حرفه‌ای و سخت‌کوش را هدف قرار داده که در آرزوی رسیدن به سکوهای بالا و قهرمانی هستند . این ورزشکاران کسانی هستند که متکی بر دانش و آخرین پژوهش‌ها در حوزه‌ی مواد غذایی هستند تا با مصرف این مکمل های ورزشی سطح تمریناتشان را بالا برده و روند عضله سازی خود را سرعت بخشند .
از محصولات محبوب کمپانی ماسل مدز آمریکا می توان به پروتئین گوشت گاو ایزوله کارنیوار ( Carnivor Beef Protein ) ، کربو پوتئین کارنیوار مس ( Carnivor Mass Beef Protein ) ، چربی سوز متیل برن ( MethylBURN Extreme ) و پروهورمون آریماتست ( Methyl Arimatest ) اشاره کرد .